Do Przyborowia po zwycięstwo !

W niedzielę (10 września) nasza drużyna uda się do Przyborowia na mecz z Błękitnymi. Będzie to bardzo ważne spotkanie dla zawodników Pogoni, którzy po dwóch porażkach z rzędu, chcą pokazać, że stać ich na zwyciężanie.

Błękitni Przyborów są spadkowiczami z A-klasy. W ubiegłym sezonie swoje występy zakończyli już na rundzie jesiennej, gdyż wycofali się z rozgrywek wiosennych. Obecny sezon rozpoczął się fatalnie dla naszych niedzielnych rywali. W pierwszej kolejce gracze z Przyborowia pauzowali, natomiast w 2. i 3. kolejce otrzymali srogie lanie od drużyn z Bielczy i Grabna, kolejno 11:1 i 13:0. Nie może więc dziwić fakt, że aktualnie zamykają ligową tabelę.

Będzie to szczególny pojedynek dla trenera Marcina Urbasia i jego brata Grzegorza, a także dla Witolda Kraja, którzy w przeszłości reprezentowali drużynę z Przyborowia.

Pogoń musi wygrać to spotkanie. Oczywiście szanujemy przeciwników, ale jesteśmy przekonani, że potencjał naszych zawodników zobowiązuje ich do pokonania Błękitnych.

Sezon 2017/18, B-klasa (PPN Brzesko), IV kolejka
10 września 2017 roku, godz. 15:00, Stadion w Przyborowie