Zmiana na stanowisku trenera !

9 marca 2016 roku nastąpiła zmiana na stanowisku trenera drużyny Juniorów Starszych Pogoni Biadoliny Radłowskie. Rezygnację ze stanowiska ogłosił dotychczasowy trener - Łukasz Kusion. Przypominamy, że Pan Łukasz pracuje w Football Academy w Wojniczu, a także jest zawodnikiem Olimpii Wojnicz.

Serdecznie dziękujemy Panu Łukaszowi Kusionowi za pracę i wysiłek włożony w odbudowę drużyny w naszym klubie. O świetnej pracy byłego trenera świadczą przede wszystkim wyniki osiągane przez zawodników Pogoni w tym sezonie. Pod wodzą Łukasza Kusiona nasi zawodnicy wywalczyli 4 miejsce w II lidze Juniorów Starszych po rundzie jesiennej, a strata do 2 miejsca to tylko 2 punkty. Co ciekawe, kiedy trener był na ławce do ostatniej minuty - nasza drużyna nie przegrała żadnego meczu o punkty ! Jeszcze raz dziękujemy i życzymy powodzenia Panu Łukaszowi w dalszej pracy trenerskiej.

Nowym trenerem drużny Juniorów został Pan Marcin Kuboń. Nowy trener aktualnie jest czynnym zawodnikiem Zrywu Wielka Wieś. Ma za sobą grę w klubach tj. Rylovia Rylowa, Pagen Gnojnik, czy Olimpia Wojnicz. Poprzednio pracował jako szkoleniowiec Juniorów Zrywu Wielka Wieś.

Łukasz Kusion

Marcin Kuboń

Nowemu trenerowi życzymy owocnej i satysfakcjonującej pracy oraz wielu osiągnięć w naszym klubie !

zdjęcia:
olimpiaw.beep.pl