Victoria Porąbka Uszewska pierwszym sparingpartnerem !

Podopieczni Marcina Urbasia w niedzielę (22 stycznia) o godzinie 11:30 rozegrają pierwszy sparing przed rundą wiosenną. Rywalem w tym meczu będzie Victoria Porąbka Uszewska, która po rundzie jesiennej zajmuje 4. pozycję w brzeskiej "Klasie A".

Z pewnością Victorią nie jest słabym przeciwnikiem, co wpisuje się w plan trenera Urbasia, który nie zamierza oszczędzać zawodników Pogoni w zimowym okresie przygotowawczym. Wynik tego sparingu będzie sprawą drugorzędną, najważniejszy jest wymiar treningowy.

Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie w Biadolinach Radłowskich. Płyta boiska celowo nie zostanie odśnieżona (jeżeli śnieg nie stopnieje :)), aby stworzyć cięższe warunki dla zawodników.

Ciekawostki:

- W rozgrywkach ligowych ostatni raz obie drużyny grały ze sobą w sezonie 2011/12 (brzeska "Klasa B").
- Bramkarzem Victorii Porąbka Uszewska jest Kamil Rataj, były zawodnik Pogoni. Początkowo występował na pozycji napastnika, lecz później zajął miejsce między słupkami.

Sezon 2016/17 - Sparing
22 I 2017 (niedziela), godz. 11:30, Stadion w Biadolinach Radłowskich