Sezon kończymy w pięknym stylu !

COŚ NIEBYWAŁEGO !!! Sezon 2016/17 kończymy w wielkim stylu ! Rozpoczynając mecz w dziesiątkę, a od 34. minuty grając w dziewięciu (po czerwonej kartce), nasi zawodnicy odnieśli imponujące zwycięstwo z Orłem II Dębno. Na brak emocji w tym spotkaniu nie mogliśmy narzekać. Wszyscy gracze naszego zespołu zasługują na pochwałę, ponieważ zagrali kapitalny mecz. Już w 6. minucie kibice mogli przecierać oczy ze zdumienia, kiedy to grająca w osłabieniu Pogoń zaaplikowała gościom drugą bramkę. Do połowy prowadziliśmy 3:1. W drugiej części meczu musieliśmy wykazać się głównie w grze defensywnej. Zawodnicy z Dębna robili co mogli, ale to nasz zespół wychodził obronną ręką z opresji. Szczególne uznanie dla Szymona Powroźnika, który w 72. minucie obronił rzut karny ! Grająca w dziewiątkę Pogoń wykorzystała błędy rywali i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 5:1.
   Był to zdecydowanie najlepszy mecz naszej drużyny w tym sezonie ! Wierzymy jednak, że to dopiero początek naszej wielkiej przygody i już nie możemy się doczekać nowego sezonu. Szczególne podziękowania kierujemy do naszego trenera Marcina Urbasia, bez którego nie było by tych sukcesów. Dziękujemy zawodnikom za wielką walkę i determinację na boisku ! Jedziemy dalej !!!

Sezon 2016/17, B-klasa (PPN Brzesko), XXVI kolejka
18 czerwca 2017 roku, godz. 14:00, Stadion w Biadolinach Radłowskich
Pogoń Biadoliny Radłowskie - Orzeł II Dębno 5:1 (3:1)

Sędziowali: Dawid Stolarz / Dariusz Sobczyk Seweryn Kozub (KS Brzesko)