Grzegorz Lech trenerem Pogoni !

Nastąpiły zmiany w sztabie szkoleniowym Pogoni Biadoliny Radłowskie. Sprawy zawodowe uniemożliwiają dotychczasowemu szkoleniowcowi Pogoni - Panu Marcinowi Urbasiowi, kontynuowanie pracy trenerskiej z drużyną Seniorów naszego klubu. Marcin Urbaś jest nadal zawodnikiem naszego klubu i będziemy go mogli oglądać w roli zawodnika, z czego bardzo się cieszymy.

Na stanowisko trenera pierwszego zespołu zarząd zatrudnił Pana Grzegorza Lecha. Nowy trener Pogoni reprezentuje aktualnie barwy Sokoła Borzęcin, który występuje w lidze okręgowej.

Grzegorz Lech przeprowadził z zespołem już dwie jednostki treningowe przed meczem z Orłem Lewniowa (15.10).

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANU MARCINOWI URBASIOWI ZA PRACĘ WŁOŻONĄ W ODBUDOWANIE DRUŻYNY SENIORÓW POGONI BIADOLINY RADŁOWSKIE, A PANU GRZEGORZOWI LECHOWI ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW !

Źródło: Informacja własna